קבלו עדכון בדואר בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן

יום שני, 24 בדצמבר 2012

המון מתנות לידה חדשות וטיול קסום אחד

אחרי כמה שבועות עמוסים מלאי משימות וביניהם הסתגלות לחורף שהחליט להגיע אלינו ולהציף אותנו בכל הירוק-ירוק הזה מסביב, חייבים לספר על כל מה שהתחדש כאן אצלנו...
ירוק של חו"ל בחולה
הקטגוריה מתנות לידה אמנם נוספה אחרונה לאתר של זכרונות ילדות אך היא מככבת ומצליחה ובכל יום אני מקבלת לפחות טלפון אחד מלקוח מרוצה שמבקש לשלוח אם אפשר אותו הדבר בדיוק לדודה/שכנה/חברים טובים שגם להם נולד גוזל מתוק וגם לו מגיע מתנה אחת לפחות שתהיה בלתי נשכחת ומיוחדת מכולן. האחרונה שקיבלה מתנה בלתי נשכחת היא מיקה הקטנטונת והמתוקה שהגיחה לאוויר העולם ממש בימים אלו ועם האמא היצירתית שלה אין לנו ספק שהיא הולכת להנות ממנה מאוד!
אחות קטנה - אחות גדולה
כל הסיפור עם מתנות הלידה החל בעצם מצורך של לקוחות שהתקשרו עם בכל מיני בקשות מיוחדות, אני כהרגלי תמיד מנסה להיענות לבקשות עד כמה שניתן...  בהתחלה הגיעה בקשה להוסיף יומן גדול לקופסת צמיד לטביעת כף רגל ולגלויות אחר כך הגיעה הדרישה לארוז חגיגי ומיוחד ובסוף הגיע הרגע שהבנתי שהולך להיות כאן שינוי: ביקשו ממני לשלוח את החבילה ישירות לבית היולדת עם ברכה מחממת לב.... מפה לשם הצטברו אצלנו הזמנות רבות למתנות לידה שנערמות מדי יום ליד הדלת בציפייה לשליח.
החבילות בהמתנה בדרך לעוד תינוק מתוק...
אז חשבנו על צירופים מוצלחים לחבילות שונות שיתאימו לכל כיס וצורך, אספנו את כל החפצים הנדרשים (משימה לא פשוטה בכלל!) ונסענו לסטודיו קטן ומקסים בתל אביב לצילומים. מה שבטוח זה שתמיד תמיד מרגש לצלם את המוצרים מחדש!
מארז זכרונות לתינוק לפני פוטושופ...
אחד הדברים הכי חשובים לי בתמונות הסופיות (אם לא החשוב ביותר) הוא שהכל יהיה נקי וברור כך שמי שרוכש את המוצר יוכל לקבל מקסימום מידע אמין מהתמונה.
בתמונה זו רואים נסיון (כושל) לצילום יחד עם זר פרחוני...
הצילומים היו הרבה יותר מורכבים ממה שציפיתי, מסתבר שהעמדה של כמה חפצים דוממים ביחד בתוך סלסילה באופן שכולם יראו הרמוניים נראית כמו משימה פשוטה... אז זהו שממש לא!
על כל צילום התייעצנו, הרכבנו, פירקנו ושוב הרכבנו עד שיצאה התוצאה הטובה ביותר לטעמינו.
דימה, שרה וארנון עסוקים בעבודות פירוק...
ועכשיו הרכבה...
זהו... העבודה הושלמה, עד הפעם הבאה... ומהיום תוכלו למצוא המון מתנות לידה חדשות באתר שלנו.
ולסיום, כדי להתרענן ולנקות קצת את הראש מהעומס החלטנו לנסוע לאגמון החולה לבקר כמה ציפורים לפני שיעזבו למקומות חמים ואקזוטיים יותר.
קסם על האגמון
הגענו בשעת בוקר ערפילית ומכושפת במיוחד ונפעמנו מהשקט, מהשלווה ומהיופי. יש רגעים שאתה מרגיש כאילו הגעת לארץ אחרת וזה הרגיש בדיוק כך.
זריחה מהפנטת מאחורי הערפל
נסענו שני המשפחות מתצפית לתצפית, בכל פעם מגלים חיה נוספת, הילדים בשיא ההתרגשות, למדו המון מילים חדשות: עגור, נוטריה, ברכיה ואפילו ג'מוס.
קפואים אך מרוצים
אפילו איה המתוקה התעוררה והביטה סביבה בסקרנות...
וואו, איפה אני?
אה, הבנתי זו הפעם הראשונה שלי בחולה...
אז שיהיה המשך חורף חמים ותמשיכו ללקט את כל הזכרונות הראשונים והקסומים...

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה